Strata punktów Stomilu w meczu na szczycie

Stomil Olsztyn po serii dobrych spotkań spotkał się na własnym boisku z Wisłą Puławy. Obie drużyny są w gronie zespołów walczących o awans do 1 ligi i przed tym spotkaniem bardzo liczyły na punkty. Faworytem tego spotkania wydawali się gospodarze, którzy byli wyżej w tabeli oraz grali na własnym boisku.

Spotkanie rozpoczęło się jednak bardzo źle dla gospodarzy. Duma Warmii straciła bramkę już w drugiej minucie po trafieniu Adriana Paluchowskiego. Stomil na dobre nie otrząsnął się po stracie bramki a było już 2:0 dla gości. Gola numer dwa da Wisły Puławy zdobył w 7 minucie Dominik Banach. Jak się później okazało nie był to koniec strzelania gości. Już w 19 minucie było 3:0 dla rywali. Tym razem do bramki trafił ponownie Adrian Paluchowski. Więcej bramek w tej połowie nie padło. Stomil w drugiej połowie próbował przynajmniej zmniejszyć rozmiary porażki ale nic to nie dało i to goście wygrali 3:0 i cieszyli się z 3 punktów.

Stomil po tym spotkaniu spadł na 3 miejsce w tabeli traci 3 punkty do drugiej kotwicy Kołobrzeg. Szansę na kolejne punkty olsztynianie będą mieli 21 maja, kiedy zagrają na wyjeździe z Hutnikiem Kraków

Stomil Olsztyn – Wisła Puławy
Adrian Paluchowski 2′, 18′, Dominik Banach 7′

Poprzedni artykułTen wynik będzie śnił się żółto-biało-niebieskim. Kolejna w tym sezonie porażka 0:1 elblążan