Błękitni lepsi w Starogardzie. Trzy punkty pojechały do Stargardu

KPS w sobotę podejmował na własnym boisku zespół Błękitnych Stargard. Przed tym spotkaniem ciężko było wskazać faworyta. Gospodarze zajmowali 10 miejsce z 6 punktami. Goście z kolei mieli 2 punkty mniej i zajmowali 14 lokatę,

Spotkanie lepiej zaczęło się dla gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 14 minucie za sprawą trafienia z 11 metra Damiana Garbacika. 10 minut później do remisu doprowadzili goście. Bramkę na 1:1 zdobył Adrian Kwiatkowski. W kolejnych minutach żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Zmieniło się to niestety dla gospodarzy w 79 minucie kiedy drugie trafienie dla zespołu gości zdobyły Michał Marczak. Niestety więcej bramek nie padło i 3 punkty pojechały do Stargardu. Po tym spotkaniu KPS spadł na 13 miejsce w tabeli. Szansę na poprawę tej sytuacji piłkarze ze stolicy Kociewia będą mieli 16 września, kiedy zmierza się na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz.

KP Starogard Gdański – Błękitni Stargard 1:2 (1:1)