Tylko punkt Zatoki w Rudzienicach

W sobotę kolejne spotkanie rozegrały braniewski Smoki, Tym razem Zatoka udała się do Rudzienic gdzie zmierzyła się z miejscowymi Czarnymi. Przed tym spotykaniem wydawało się, że faworytem będą braniewianie. To zespół gości był wyraźnie wyżej w tabeli.

Spotkanie początkowo wydawało się, że idzie zgodnie z planem. W 17 minucie bramkę na 1:0 zdobył Jakub Szpakowski. Gospodarze jednak nie zamierzali odpuścić i 10 minut później doprowadzili do wyrównania. Zatoka w kolejnych minutach dążyła do strzelenia bramki, ale w pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Na trafienie trzeba było poczekać do 63 minuty, kiedy swoje drugie trafienie, ponownie z 11 metra zdobył Jakub Szpakowski. Niestety dla Smoków i tym razem gospodarze nie odpuścili i w 86 minucie zawodnik gospodarzy. Na ponownie wyjście na prowadzenie Zatoce zabrakło już czasu i zespoły podzieliły się punktami.

Po tym spotkaniu Smoki wciąż zajmują 5 miejsce. Na pierwsze punkty stracił również zespół liderującego Sokoła Ostróda i Zatoka wciąż traci do nich 4 oczka. Szansę na poprawę tej pozycji Smoki będą miały 16 września, kiedy podejmą MKS Działdowo.

Czarni Rudzienice – Zatoka Braniewo 2:2 (1:1)
Karczewski (27′),Dreszler (86′) – Szpakowski (17 k, 63k)

Poprzedni artykułBłękitni lepsi w Starogardzie. Trzy punkty pojechały do Stargardu
Następny artykułKPR za mocny dla Startu. Elblążanki będą musiały poczekać na pierwszy punkty w tym sezonie