Wysoka porażka Startu w Kobierzycach. Przerwana zwycięska passa wyjazdowa elblążanek

Wczoraj wieczorem Start Elbląg zmierzył się w Kobierzycach z miejscowym KPR-em. Przed tym spotkaniem wiadomo było, że to gospodynie będą faworytem. KPR w ubiegłym sezonie zajął miejsce na podium PGNiG Superligi i również w tym sezonie celuje w wysokie lokaty. Start jednak miał za sobą serię wygranych na wyjazdach i również tym razem po cichu liczył na sprawienie niespodzianki na trudnym terenie.

Niestety dla elblążanek już początek spotkania to odskoczenie gospodyń na kilka trafień. Z czasem spotkanie się wyrównało ale gospodynie utrzymały 4 bramkową przewagę do końca pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem. Niestety w drugiej połowie gospodynie zdominowały to spotkanie i z minuty na minutę powiększały swoją przewagę by ostatecznie wygrać bardzo wysoko 45:26. Po tym spotkaniu elblążanki spadły na 6 miejsce w tabeli. Start szansę na kolejne punkty będzie miał dopiero w ostatni weekend listopada, kiedy to po przerwie na spotkania reprezentacji elblążanki podejmą Młyny Stoisław Koszalin.

KPR Gminy Kobierzyce – EKS Start Elbląg 45:26 (20:16)

Poprzedni artykułSpędź wolny czas z MOSiR-em
Następny artykułPrzełamanie Kociewskich Diabłów. SKS wygrywa w Starogardzie z MKKS Żak Koszalin