Start po wyrównanym meczu przegrał z mistrzyniami

Za nami kolejne spotkanie Startu W PGNiG Superlidze. Elblążanki podejmowały aktualne Mistrzynie Polski MKS Perłę Lublin. Przed spotkaniem obie drużyny miały za sobą serię porażek. Zwłaszcza Startowi bardzo zależało na punktach. Naszemu zespołowi nie udało się wygrać od 8 spotkań.

Nasz zespół dobrze rozpoczął spotkanie wychodząc na prowadzenie, które utrzymywał przez większość pierwszej polowy. Niestety w końcówce na prowadzenie wyszły przyjezdne i to zespół z Lublina schodził na przerwę prowadząc 12:11.

Druga połowa była wyrównana z małym wskazaniem na przyjezdne, które częściej wychodziły na prowadzenie. Ostatecznie w końcówce to one zagrały lepiej i mecz zakończył się wynikiem 25:22 dla rywalek.

Nasz zespół po tym spotkaniu zajmuje 7 miejsce w tabeli z 7 punktami zdobytymi w 11 meczach. Szansę na przełamanie i długo wyczekiwane punkty Start będzie miał 23 kiedy to podejmie w Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

EKS Start Elbląg – MKS Perła Lublin 22:25 (11:12)

Poprzedni artykułKoniec naboru wniosków na wymianę kotłów!
Następny artykułPrezydent Witold Wróblewski: Zmiany w komunikacji miejskiej były poprzedzone badaniami ruchu. Celem zmian jest podniesienie jakości usług