Zatoka wygrywa z Delfinem i nie odpuszcza liderowi

Smoki w sobotę zmierzyły się we Fromborku z GSZS Delfin Rybno. Przed tym spotkaniem faworytem byli gospodarze, którzy bardzo liczyli na 3 punkty które przy stracie punktów przez lidera mogły dać pozycję lidera.

Spotkanie od początku układało się po myśli gospodarzy, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelili w 30 min Marcin Chomko oraz w 42 minucie Łukasz Wolak. Smoki na tym jednak nie poprzestały i w drugiej połowie kontynuowali strzelanie. W 55 minucie bramkę na 3:0 zdobył Bogdan Wieliczko. W 80 minucie było już 4:0 . Tym razem do bramki trafił Damian Kozak. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry na 5:0 ustalił Jakub Szpakowski. Po tym spotkaniu Zatoka wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci jeden punkt do lidera. Szansę na poprawę tej pozycji Smoki będą miały już 20 maja, kiedy zagrają wyjazdowe spotkanie z Barkasem Tolkmicko.

Zatoka Braniewo – GSZS Delfin Rybno 5:0 (2:0)
Marcin Chomko 30′, Łukasz Wolak 42′, Bogdan Wieliczko 55′, Damian Kozak 80′, Jakub Szpakowski 90′;