Coraz gorsza sytuacja KPS-u. Porażka z ostatnim w tabeli Wikędem Luzino

W sobotnie popołudnie piłkarze KP Starogard Gdański zmierzyli się w Luzinie z miejscowym Wikędem. Dla obu drużyn było to bardzo ważne spotkanie. KPS dzięki wygranej mógł uciec ze strefy spadkowej a zajmujący ostatnie miejsce w tabeli gospodarze również bardzo chcieli zdobyć punkty.

Spotkanie niestety nie układało się dobrze dla piłkarzy z stolicy Kociewia. W 17 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Konrad Formela. Ten sam zawodnik w 34 minucie podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0. Kolejne trafienie padło w 2 połowie. Niestety po raz kolejny na listę strzelców wpisał się zawodnik gospodarzy. Tym razem piłkę do bramki KPS-u skierował Jakub Kreft. Więcej bramek nie padło i trzy punkty zostały w Luzinie.

Po tym spotkaniu KP Starogard Gdański wciąż zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli z 9 punktami. Szanse na kolejne punkty strogardzianie będą mieli 4 listopada, kiedy podejmą na własnym boisku Elanę Toruń.