Trzy punkty KPS-u w Kleczewie

Za nami kolejne spotkanie KPS-u w trzeciej lidze. Tym razem piłkarze ze Stolicy Kociewia zmierzyli się na wyjeździe z Sokołem Kleczew. Przed tym spotkaniem ciężko było wskazać faworyta. Co prawda w tabeli wyżej piłkarze ze Starogardu i w pierwszym spotkaniu mecz zakończył się wygraną KPS-u 3:1 to wiadomo było, że na boisku rywala nie będzie łatwo.

W pierwszej połowie przez długo czas nie było bramek i wydawało się, że po pierwszych 45 minutach pozostanie bezbramkowy remis. W końcówce jednak do bramki gospodarzy trafił Patryk Moskiewicz wyprowadzając gości na prowadzenie. W drugiej połowie jako pierwsi również trafili piłkarze ze Starogardu. W 56 minucie na 2:0 dla KPS-u podwyższył Kornel Przyborowski. Gospodarze chcieli odwrócić losy tego spotkania ale jedyne na co było ich stać to bramka kontaktowa. W 70 minucie wynik spotkania na 1:2 ustalił Mateusz Wzięch i trzy punkty pojechały do Starogardu. Po tym spotkaniu KPS zajmuje 6 miejsce w tabeli. Szanse na kolejne punkty i poprawienie tej pozycji zawodnicy ze Starogardu będą mieli 9 czerwca, kiedy podejmą Vinetę Wolin.

Sokół Kleczew – KP Starogard Gdański 1:2 (0:1)
Mateusz Wzięch 70′ – Patryk Moskiewicz 43′, Kornel Przyborowski 65′

Poprzedni artykułOstatni mecz jak cała runda wiosenna. Wynik 0:1 będzie się śnić elblążanom