Wysoka porażka KP Starogard Gdański z Unią

W niedzielę KPS rozegrał kolejne spotkanie w 3 lidze podejmując, ich rywalem była Unia Solec Kujawski. Przed tym spotkaniem wyżej w tabeli byli gospodarze, i to oni wydawali się faworytem. Goście jednak wciąż walczą o utrzymanie i było pewne, że zrobią wszystko by wywieść z Starogardu trzy punkty.

Niestety spotkanie nie ułożyło się po myśli gospodarzy. W 18 minucie bramkę dla gości zdobył Serhij Krawczenko a 7 minut później było już 2:0 dla gości po trafieniu Macieja Słupeckiego. Więcej bramek w pierwszej połowie nie padło. Niestety gospodarze również w drugiej połowie nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali. Zamiast tego to Unia zdobyła trzecie trafienie. W 62 minucie wyniku spotkania ustalił strzelając swoją drugą bramkę Krawczenko. Po tym spotkaniu KPS zajmuje 6 miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie piłkarze ze Stolicy Kociewia zagrają w Kleczewie z miejscowym Sokołem.

KP Starogard Gdański – Unia Solec Kujawski
Serhij Krawczenko 18′, 62′, Maciej Słupecki 25′

Poprzedni artykułStomil nie wykorzystał okazji i skomplikował sobie mocno walkę o awans do pierwszej ligi.