Cheerleaders Pasłęk za granicą

W kwietniu zostały rozegrane zawody w formule online organizowane przez klub z Czech. W tym turnieju udział wziął duet ELITE Wiktoria Piaskowska oraz Klaudia Lejman w kategorii wiekowej junior. Pokonując zawodników z Polski i Czech ostatecznie zajęły II miejsca zdobywając srebrny medal.

W dniu 6 maja 2022 r. dwa duety o nazwach SILVER w których tańczą dziewczynki Małgorzata Myk i Amelia Rodziewicz oraz duet ELITE, w którym tańczą Wiktoria Piaskowska oraz Klaudia Lejman wraz z trenerami Darią Borkowską oraz Agnieszką Lejman wyleciały na Mistrzostwa do Rygi na Łotwę.

Mistrzostwa zostały rozegrane 07.05.2022 w kategorii tanecznej oraz sportowej. Wspaniałe widowisko i organizacja tych zawodów zostały rozegrane między krajami Polska (my), Łotwa oraz Estonia. Nasze duety wystartowały w różnych kategoriach wiekowych. Silver (junior młodszy) i Elite (junior).

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że po pokonaniu konkurencji do domu wracamy z dwoma brązowymi medalami zdobytymi na tych zawodach.

Niesamowita przygoda i zdobyte nowe doświadczenie napełniło nas nową motywacja aby nadal się szkolić i zdbywać coraz to lepsze medale. Do kraju wróciłyśmy całe i zdrowe 8 maja 2022 r. dalej trenować bo nasz sezon turniejowy trwa…

info: Agnieszka Lejman trener Cheerleaders Pasłęk