24 lutego podczas skromniejszej niż zazwyczaj uroczystości Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski razem z zastępcą Dorotą Kamińską oraz Dyrektorem Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji Wojciechem Żmudzińskim, a także przewodniczącą komisji ds. sportu Rady Miejskiej Anetą Rychlik wręczyli nagrody i stypendia wyróżniającym się sportowcom i działaczom sportowym z Iławy w roku 2020.

Oto pełna lista nagrodzonych zawodników i trenerów:

WIR Iława:

Paulina Józefowicz – stypendium,
Aleksandra Sagan – nagroda finansowa,
Jakub Ryś – nagroda finansowa,
Bogumiła Ryś – nagroda finansowa,
Mateusz Jeżyński – nagroda finansowa,
Michał Bakirzyński – nagroda finansowa,
Kasprowicz Zuzanna – wyróżnienie,
Martyna Jaskulska – wyróżnienie,
Paweł Pierczyński – trener – nagroda finansowa,
Grzegorz Stypiński – trener – nagroda finansowa.

SSP ORKA Iława: 

Filip Rybiński – stypendium – pływanie,
Maciej Kowalski – nagroda finansowa – pływanie,
Mateusz Krajewski – nagroda finansowa – pływanie,
Jan Ciarczyński – nagroda finansowa – pływanie,
Jakub Zalewski – nagroda finansowa – pływanie, triathlon,
Martyna Zielińska – nagroda finansowa – LA,
Wiktoria Czarzasta – wyróżnienie – LA,
Miłosz Kasprowicz – wyróżnienie – LA,
Aneta Ostanek – trenerka – nagroda finansowa – LA.

Zryw Volley Iława:

Zuzanna Iwankowska – nagroda finansowa,
Wiktoria Borszewska – nagroda finansowa,
Nikola Sołodobowska – nagroda finansowa,
Ewelina Jarnicka – nagroda finansowa,
Małgorzata Pietroczuk – trenerka – nagroda finansowa,
Mieczysław Pietroczuk – trener – nagroda finansowa.

SSW MOS Iława:

Agata Barwińska – stypendium,
Wiktoria Gołębiowska – stypendium,
Piotr Malinowski – stypendium,
Iga Wielczyk – stypendium,
Wojciech Janusz – trener – nagroda finansowa,
Michał Maśkiewicz – trener – nagroda finansowa,
Marek Karbowski – trener – nagroda finansowa,
Alicja Michalewska – nagroda finansowa,
Wit Dmuchowski – nagroda finansowa,
Oskar Wielczyk – nagroda finansowa,
Maciej Kasprzak – nagroda finansowa,
Jan Rohde – nagroda finansowa,
Hubert Szulczewski – wyróżnienie,
Stanisław Nadolski – wyróżnienie,
Jan Wilk – wyróżnienie,
Adrianna Komosińska – wyróżnienie,
Natan Dziedziak – wyróżnienie,
Zuzanna Liedtke – wyróżnienie,
Julia Agnieszczak – wyróżnienie.

IKS Morena Iława:

Klaudia Maria Żelazowska – stypendium,
Arkadiusz Szewczyk – trener – nagroda finansowa,
Tomasz Marciniak – nagroda finansowa,
Roman Jagodziński – nagroda finansowa,
Jarosław Czapski – nagroda finansowa,
Regina Szczypiorska – nagroda finansowa,
Małgorzata Meier – wyróżnienie,
Małgorzata Kasprzycka – wyróżnienie,
Grażyna Kamińska – wyróżnienie,
Irena Henisz – wyróżnienie,
Agnieszka Pokojska – wyróżnienie,
Rafał Chaberski – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodnikom i trenerom.

Iławskie Centrum Sportu i Rekreacji

baner 2
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze