Start nie sprostał aktualnym wicemistrzyniom Polski

W piątkowe popołudnie szczypiornistki elbląskiego Startu podejmowały aktualne Wicemistrzynie. Przed tym spotkaniem faworytem były przyjezdne ale gospodynie chciały pokazać się z dobrej strony i postarać się o niespodziankę.

Początek spotkania był wyrównany. Niestety z czasem zaczęła zarysowywać się przewaga przyjezdnych, które wyszły na 6 bramkowe prowadzenie. Start próbował zniwelować tą stratę ale ostatecznie to przyjezdne prowadziły po pierwszej połowie 15:10.

W drugiej połowie niestety to przyjezdne wciąż przeważały i z minuty na minutę powiększały swoją przewagę. Szczypiornistki Startu nie potrafiły znaleźć sposobu na dobrze grające rywalki i ostatecznie spotkanie zakończyło bardzo wysoką wygraną zespołu z Kobierzyc 33:20. Po tym spotkaniu elblążanki zajmują 7 miejsce w tabeli z 8 punktami. Kolejne spotkanie Start zagra 9 listopada w Lubinie gdzie zmierzy się z miejscowym Zagłębiem

EKS Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 20:33 (10:15)

Poprzedni artykułSytuacja w szpitalach jest dramatyczna. Istnieje spore ryzyko, że osoby zakażone COVID będą leczone w innych miejscowościach
Następny artykułElblążanie nie unikną kolejnych podwyżek. Zobacz jakie zmiany nas czekają