„Młoda” Olimpia przełamała złą passę

Przed wczorajszym spotkaniem Olimpii Elbląg z Pogonią Siedlce było wiele wątpliwości co do tego jak zaprezentuje się nasz zespół. Nasz zespół do tego spotkania podchodził po dwóch porażkach. Rywale z kolei w ostatnich dwóch spotkaniach inkasowali komplet punktów i liczyli, że i z naszego miasta również wywiozą 3 punkty.

Jak się okazało nasz zespół zagrał dużo lepiej niż w sobotnim spotkaniu, kiedy to wysoko przegrała z Błękitnymi Stargard. Rywale mieli problem z złamaniem naszej obrony i to nasz zespół wydawało się, że jest bliżej bramki. Ta padła w drugiej połowie. Pierwszą swoją bramkę w II lidze w 50 minucie zdobył Mariusz Bucia i to nasz zespół wygrał to spotkanie 1:0.

Po tym meczu nasz zespół z 47 punktami awansował na 4 miejsce w tabeli. Teraz przed naszym zespołem trudne wyjazdowe spotkanie w Łęcznej z 2 w tabeli Górnikiem. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę o godzinie 13:05 i będzie transmitowane na antenie TVP3, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej

Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
1:0 – Bucio (50′.)

Poprzedni artykułUroczyste ślubowanie nowo przyjętych i medale dla zasłużonych funkcjonariuszy W-MOSG
Następny artykułWakacje czas zacząć! Ruszają rejsy do Krynicy Morskiej, szereg ciekawych ofert.