Mali goście w jedenastce

W ostatnich tygodniach wiele działo się w Akademii Młodego Odkrywcy w SP 11 w Elblągu. 

Przedszkolaki z okolicznych placówek zwiedzały naszą szkołę, zapoznawały się z najskrytszymi zakamarkami i gabinetami oraz wzięły udział w ciekawych zajęciach. Podczas zwiedzania budynku szkoły na dłuższą chwilę zatrzymały się w przestronnej świetlicy szkolnej, by pobawić się różnymi ciekawymi zabawkami, zapoznały się z księgozbiorem w bibliotece oraz uczestniczyły w zajęciach na magicznym dywanie oraz przy tablicy interaktywnej. Dzięki odwiedzinom na hali i w auli poznały bazę sportową Jedenastki. 

Podczas zajęć Małego Fizyka z Panią Iwonką dzieci dowiedziały się, jak wytwarzany jest prąd i same go produkowały podczas warsztatów. Dzięki energicznym zajęciom ZUMBY nauczyły się tańczyć w rytm muzyki z Panią Kasią i z balonami. Ponadto, z Panią Magdą zgłębiały techniki koszykówki – trenując jak profesjonaliści na dużej hali sportowej, a podczas zajęć plastycznych z Panią Agnieszką poznały różne kwiaty i miały okazję zrobić je samodzielnie. 

27 lutego mali Milusińscy wzięli też udział w Bajkowych Drzwiach Otwartych, podczas których uczestniczyli w zajęciach, zbierając odznaki. Na koniec każdy z nich otrzymał super prezent. Atrakcją wieczoru było przedstawienie pt. “Witajcie w naszej bajce” w wykonaniu nauczycieli z Jedenastki. Występ został nagrodzony przez dzieci i rodziców gromkimi owacjami.

Cieszymy się, że przedszkolaki chętnie zwiedzają mury naszej szkoły i licznie przybywają na zajęcia. Uśmiech każdego Młodego Odkrywcy jest dla nas najlepszą nagrodą:) 


Zapraszamy do Akademii Młodego Odkrywcy w Jedenastce. 

Społeczność SP 11 Elbląg 

Poprzedni artykułTor sprawnościowy – walka z czasem, zmęczeniem i przeszkodami
Następny artykuł„Tylko nie Ty” w Kinie Światowid
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze