Trudne zadanie przed elbląskim Startem. Nasze szczypiornistki w Lubinie zagrają z aktualnymi Mistrzyniami Polski

Już dziś (20.09) elbląskie szczypiornistki rozegrają drugie spotkanie w tegorocznych rozgrywkach Orlen Superligi. Tym razem rywalkami zawodniczek Startu w Lubinie będzie miejscowe Zagłębie. Faworytem tego spotkania z pewnością będą gospodynie, które są aktualnymi Mistrzyniami Polski i o nawiązanie walki i sprawienie niespodzianki będzie bardzo ciężko.

W pierwszej kolejce rywalki pewnie wygrały w Gnieźnie 35:16 a nasze zawodniczki doznały porażki w Kobierzycach 33:27. Rywalki w międzyczasie rozegrały dwa spotkania w Lidze Mistrzów gdzie musiały uznać wyższość rywalek przegrywając 18:36 z Krim Mercator Lublana oraz minimalnie 26:25 z CS Rapid Bukareszt. Gospodynie z pewnością w spotkaniu z Startem będą chciały poprawić sobie humory i odnieść pewne zwycięstwo. Z drugiej strony nasze zawodniczki nie mają nic do stracenia i z pewnością będą chciały wykorzystać to, że rywalki mają więcej spotkań w nogach i postarają się o niespodziankę.

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Czy elblążanki postawią się faworytkom i postarają się o niespodziankę? Początek spotkania w środę 20 września o godzinie 18:00. Transmisję z tego spotkania można obejrzeć na kanale Polsat Sport Fight

KGHM MKS Zagłębie Lubin – EKS Start Elbląg
20.09.2023 – 18:00 – transmisja na kanale Polsat Sport Fight


Poprzedni artykułOlimpia nadrabia zaległości. Dziś do Elbląga przyjeżdża Pogoń Siedlce
Następny artykułPolityka ze smakiem… Szereg niespodzianek w czwartek czekać będzie na mieszkańców Elbląga!
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze