Przed nami kolejny sportowy weekend w wykonaniu naszych ligowców

W ten weekend po raz kolejny na boiskach pojawią się nasi ligowcy. Swoje spotkania w Elblągu rozegrają obie drużyny Olimpii oraz piłkarze Concordii.

Olimpia podejmie Motor

W sobotę o 17 na boisko wybiegną piłkarze Olimpii, którzy w pierwszym w tym sezonie spotkaniu przy Agrykola podejmą beniaminka Motor Lublin. Dla obu zespołów będzie to szansa na zdobycie pierwszych punktów w tym sezonie. W pierwszej kolejce nasz zespół uległ 2:1 w Suwałkach miejscowym Wigrom a jutrzejsi rywale na własnym stadionie w takim samym stosunku przegrał z Zniczem Pruszków. Jak zakończy się starcie tych zespołów? Początek spotkani w sobotę o 17:00.

Olimpia Elbląg -:- Motor Lublin

Concordia powalczy o pierwsze punkty

Również o 17, z tymże przy Krakusa swoje spotkanie rozpoczną pomarańczowo-czarni. Concordia w tym spotkaniu będzie chciała przerwać passę meczy bez punktów. W dotychczasowych spotkaniach nasz zespół poniósł 4 porażki i legitymuje się przy tym bilansem bramkowym 2:12. Broń Radom, która będzie rywalem naszych zawodników w dotychczasowych spotkania prezentuje się lepiej i zajmuje 13 miejsce w tabeli zdobywając dotychczas 5 punktów. Czy Concordia zdoła przerwać złą passę i zdobyć pierwsze w tym sezonie punkty? Mamy nadzieję, że tak. Początek spotkania w sobotę o 17.

Concordia Elbląg -:- Broń Radom

Olimpia podejmie Mazury Ełk

Ciekawie zapowiada się niedzielne spotkanie pomiędzy drugim zespołem żółto-biało-niebieskich a Mazurami Ełk. Oba zespoły po dotychczasowych spotkaniach znajdują się w środku tabeli i z liczą na kolejne punkty. Faworytem tego starcia wydaje się nasz zespół, który w tej chwili z 11 punktami zajmuje 8 miejsce w tabeli wyprzedzając zajmującego 12 miejsce rywala o 3 punkty. Dodatkowo za naszym zespołem przemawiać powinien atut własnego boiska. Jak się zakończy niedzielne spotkanie? Początek meczu w niedzielę o 15 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

Olimpia II Elbląg -:- Mazury Ełk

Poprzedni artykułBiblioteka zaprasza na „Spacer po Braniewie”
Następny artykułFestiwal Książki i Ilustracji dla Dzieci Dużych i Małych MIĘDZY BAJKI WŁOŻYĆ