Przed nami kolejny sportowy weekend

Przed nami kolejny weekend, który obfitować będzie w sportowe emocje. Dodatkowego smaczku rozgrywkom w ten weekend dodaje fakt, że zarówno spotkanie Startu jak mecz żółto-biało-niebieskich będzie można obejrzeć w Telewizji. Kibicom w Elblągu w ligowym spotkaniu zaprezentują się również nasi szczypiorniści.

Start powalczy o zwycięstwo

Jako pierwsze na boisko wybiegną nasze szczypiornistki. Nasz zespół o godzinie 13.15 podejmie w hali przy Grunwaldzkiej KPR Gmina Kobierzyce. W tym sezonie to jutrzejsze rywalki radzą sobie lepiej i w dotychczasowych spotkaniach zgromadziły 36 punktów, dzięki czemu zajmują wysokie 3 miejsce. Nasz zespół jednak na pewno nie będzie chciał oddać puntów i po zeszłotygodniowej wygranej i tym razem będzie chciał zdobyć komplet punktów i awansować na 4 miejsce w tabeli. Czy uda się naszym zawodniczkom pokonać rywalki z Kobierzyc? O tym przekonamy się już jutrzejszego popołudnia. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się osobiści będą mogli obejrzeć to spotkanie na antenie TVP Sport.

EKS Start Elbląg – : – KPR Gminy Kobierzyce

baner 750

Meblarze chcą przerwać złą passę

Nie widzie się szczypiornistom KS Meble Wójcik w tym roku. W dotychczasowych 4 spotkaniach nie udało się jeszce naszym zawodnikom wygrać spotkania. Już w sobotę jednak nasz zespół będzie miał szansę na pierwsze zwycięstwo w tym w spotkaniu z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna. Zespoły w tabeli dzieli 10 punktów na korzyść rywali. Zespół ten zajmuje w tej chwili 6 miejsce a meblarze 9 pozycję. Z drugiej strony to za naszym zespołem przemawia atuta własnego boiska i ciężko wskazać faworyta tego spotkania. O tym czy nasi szczypiorniści przełamią złą passe i wygrają spotkanie przekonamy sie jutro wieczorem. Poczatek spotkania o godzinie 17.

Meble Wójcik Elbląg -:- Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna

Olimpia jedzie na Widzew

Bardzo ciekawe spotkanie czeka żółto-biało-niebieskich. Nasi piłkarze w pierwszym spotkaniu o punkty w tym roku zagrają na wyjeździe z liderem II ligi Widzewem Łódź. Nasz zespół w tej chwili znajduje się na 5 miejscu w tabeli i traci do lidera 11 punktów. Dodatkowo na nie korzyść naszego zespołu zadziała napewno krótka ławka, gdzie zabraknie między innymi Damiana Szuprytowskiego. Nasz zespół pokazał nie raz, że potrafi pokusić się o niespodziankę. Jak zakończy się mecz na „legendarnym” Widzewie? Początek spotkania już w niedzielę o godzinie 13.05. Wszytkich kibiców, którzy nie udadzą się do Łodzi zachęcamy do tego by zasiedli przed telewizorami, bo spotkanie transmitować będzie TVP 3.

Widzew Łódź -:- Olimpia Elbląg

Poza spotkaniami ligowców sparingowe mecze rozegra Concordia oraz drugi zespół Olimpii. Pomarańczowo-czarni zmierzą się w sobotę przy Skrzydlatej z Radunią Stężyca. A żółto-biało-niebiescy zagrają również przy ul. Skrzydlatej, z tymże o godz. 16 z Powiślem Dzierzgoń.

Poprzedni artykułO elbląskich panczenach w Kinie Światowid
Następny artykułTeatr przy Stoliku
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze