Zatoka wygrywa w Tolkmicku i wciąż traci punkt do lidera

Emocje na koniec sezonu w okręgówce rosną ze spotkania na spotkanie. Zatoka przed ostatnim spotkaniem traciła punkt do lidera i do Tolkmicka na spotkanie z miejscowym Barkasem jechała z myślą o 3 punktach jednocześnie licząc na potknięcie Constructu Lubawa.

Faworytem w Tolkmicku była Zatoka ale spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy w 15 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Szymona Ratajczyka. Zatoka odpowiedziała 4 minuty później, kiedy to do wyrównania z rzutu karnego trafił Wojciech Kimso. Jeszce przed przerwą Smoki wyszły na prowadzenie. Bramkę na 2:1 w 41 minucie zdobył Łukasz Wolak. W drugiej połowie w końcówce wynik spotkania na 3:1 dla Zatoki ustalił Olaf Rutkowski i Zatoka „wykonała swoją robotę” zdobywając cenne trzy punkty. Niestety piłkarze z Lubawy również wykonali swoje i wygrali w Biskupcu Pomorskim z miejscową Ossą. Teraz z tym zespołem zmierzą się również braniewiane którzy podejmą zespół z Biskupca Pomorskiego najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Barkas Tolkmicko – Zatoka Braniewo 1:3 (1:2)