Porażka na początek roku. Smoki wróciły z Zwierzewa bez punktów

W sobotnie popołudnie piłkarze Zatoki Braniewo rozegrali pierwsze w ty roku ligowe spotkanie. Smoki w Zwierzewie zmierzyły się z miejscowym Kormoranem. Przed spotkaniem wydawało się, że to braniewianie będą faworytem tego spotkania. Aż 14 punktów różnicy i pewna wygrana 6:0 w pierwszym spotkaniu przemawiała za piłkarzami gości.

Jak się jednak okazało gospodarze nie zamierzali łatwo sprzedać skóry i po pierwszej połowie to oni prowadzili 1:0. Bramkę dla Kormorana w 31 minucie zdobył Tomasz Śnieżawski. W drugiej połowie do bramki gola dla Zatoki zdobył Damian Kozak doprowadzając tym samym do remisu. Niestety dla Smoków radość nie trwała druga i zamiast odwrócić losy tego spotkania bramkarza z Braniewa już 2 minuty później musiał wyciągać piłkę z bramki. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Śnieżawski. Jak się później okazało, było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu i 3 punkty zostały w Zwierzewie.

Piłkarze Zatoki po tym spotkaniu zajmują 5 miejsce w tabeli. Smoki szanse na poprawę tej sytuacji będą miały już w najbliższy weekend, kiedy podejmą Radomiaka Radomno.

Kormoran Zwierzewo – Zatoka Braniewo 2:1 (1:0)
Śnieżawski 31′, 69′ – Kozak 67′

Poprzedni artykułKolejny remis i spadek w tabeli Stomilu
Następny artykułDwie bramki Miłosza Manuszewskiego i i cenne trzy punkty KPS-u w starciu z Bałtykiem Gdynia