Dwie bramki Miłosza Manuszewskiego i i cenne trzy punkty KPS-u w starciu z Bałtykiem Gdynia

Piłkarze KP Starogard Gdański w niedzielne popołudnie podejmowali na własnym boisku Bałtyk Gdynia. Przed spotkaniem patrząc po ligowej tabeli faworytem byli gospodarze, ale wiadomo było, że piłkarze z Trójmiasta nie sprzedadzą łatwo skóry.

Na szczęście spotkanie układało się dobrze dla gospodarzy. Duża w tym zasługa Miłosza Manuszewskiego który przed przerwą dał prowadzenie piłkarzom ze stolicy Kociewia. Ten sam zawodnik trafił również do bramki gości w drugiej połowie podwyższając na kwadrans przed końcem spotkania prowadzenie gospodarzy na 2:0. Goście próbowali jeszcze odwrócić losy tego spotkania ale udało im się jedynie zdobyć kontaktowe trafienie. Wynik spotkania na 2:1 dla KPS-u ustalił Jan Bożym.

Po tym spotkaniu KP Starogard Gdański awansował na 4 miejsce w tabeli. Szansę na kolejne e punkty biało-zielono-biali będą mieli 25 marca, kiedy podejmą Błękitnych Stargard.