Połowiczny rewanż na Cartusii. KPS podzielił się punktami z Carusią

W niedzielę KP Starogard podejmował na własnym boisku Cartusię Kartuzy. Spotkanie to rozegrane było 3 dni po przegranym 0:3 przez starogardzian z tą samą drużyną spotkaniu w ramach Pucharu Polski i KPS pałał rządzą rewanżu. Nie biorąc pod uwagę spotkania pucharowego a spoglądając tylko na tabelę faworytem byli starogardzianie. Biorąc pod uwagę jednak ostatnią dyspozycję zapowiadało się ciekawe i wyrównane spotkanie.

W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje sytuacje ale padła tylko jedna bramka. W 28 minucie Janusz Surdykowski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Goście odpowiedzieli na początku drugiej połowy. W 54 min bramkę na 1:1 zdobył z 11 metra Przemysław Żukowski. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do końcowego 10 minut spotkania. W 81 minucie drugą bramkę w tym spotkaniu Janusz Surdykowski. Niestety dla gospodarzy 4 minuty później do wyrównania doprowadził Damian Garbacik. Więcej bramek nie padło i zespoły podzieliły się punktami.

Po tym spotkaniu KP Starogard Gdański zajmuje 6 miejsce w tabeli tracąc 10 punktów do lidera. Szansę na kolejne punkty biało-zielono-biali będą mieli 29 kwietnia, kiedy zagrają na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska.

KP Starogard Gdański – Cartusia Kartuzy 2:2 (1:0)