KPS nie zwalnia tępa i zdobywa kolejne 3 punkty

W sobotnie popołudnie KPS w kolejnym spotkaniu podejmował na własnym boisku Sokół Kleczew. Przed tym spotkaniem wyżej w tabeli byli gospodarze, którzy zajmowali 5 miejsce w tabeli z 27 punktami i wyprzedzali zajmujących 9 gości o 8 punktów i to KPS był faworytem tego spotkania.

Początek tego meczu należał jednak do gościu, którzy już w 2 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Mateusza Wzięcha. Gospodarze odpowiedzieli w 25 minucie za sprawą trafienia Piotra Łysiaka. W kolejnych minutach żadna z drużyn nie potrafiła pokonać brakarza rywali i z minuty na minutę coraz bardziej zanosiło się na podział punktów. W końcówce gospodarze jednak przechylili jednak szalę na swoją stronę. Najpierw w 87 minucie na 2:1 trafił Mateusz Mączyński a w doliczonym czasie wynik spotkania na 3:1 ustalił Przemysław Brzeziański.

KPS po tym spotkaniu awansował na 4 miejsce w tabeli. Szansę na kolejne punkty piłkarze ze stolicy Kociewia będą mieli 12 listopada, kiedy zmierzą się w Wolinie z miejscową Vinetą.

KP Starogard Gdański – Sokół Kleczew 3:1 (1:1)
Piotr Łysiak 25’, Mateusz Mączyński 87’, Przemysław Brzeziański 90’ – Mateusz Wzięch 2