KPS wygrywa w ostatnim spotkaniu sezonu i kończy sezon na 11 miejscu w tabeli

Piłkarze KP Starogard Gdański w sobotę w ostatnim spotkaniu tego sezonu III ligi podejmowali na własnym boisku GKS Przodkowo. Przed tym spotkaniem oba zespoły miały pewne utrzymanie w tym sezonie. Nie oznaczało to jednak braku emocji bo oba zespoły wciąż walczyły o jak najlepsze miejsce na koniec ligowej tabeli.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, którzy już w 2 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Patryka Moskiewicza. 8 minut później do wyrównania doprowadzili jednak goście. Bramkarza gospodarzy pokonał Łukasz Skierka. W 21 minucie było już 2:1. Drugą bramkę dla KPS-u zdobył Serhiy Napolov. Nie oznaczało to jednak, że goście odpuszczą. Kolejne trafienie dla gości padło w 39 minucie. Do wyrównania doprowadził Łukasz Skierka . Po 45 minutach na tablicy wyników widniał wynik 2:2. W drugiej połowie strzelali już jednak jedynie gospodarze. KPS w 70 minucie wyszedł ponownie na prowadzenie za sprawą trafienia Miłosza Manuszewskiego a 2 minuty później było już 4:2. Jak się później okazało ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Filip Sosnowski

Dzięki temu zwycięstwu KP Starogard Gdański zajął na koniec sezonu 11 miejsce.

KP Starogard Gdański – GKS Przodkowo 4:2 (2:2)

Patryk Moskiewicz 2’, Serhiy Napolov 21’, Miłosz Manuszewski 71’, Filip Sosnowski 75’ – Łukasz Skierka 10′, 39′