Pewna wygrana Kociewskich Diabłów w Przemyślu

W środowy wieczór SKS Starogard Gdański rozegrał zaległe spotkanie piątej pierwszej ligi, w którym zmierzył się w Przemyślu z miejscowymi Niedźwiadkami. Przed tym spotkaniem faworytem były Kociewskie Diabły i jak się później okazało w potwierdziło się to na boisku.

Koszykarze ze stolicy Kociewia szybko osiągnęły przewagę, i ostatecznie pewnie wygrały pierwszą kwartę 31:18. W drugiej kwarcie początkowo to gospodarze zdobyli kilka punktów i zmniejszyli stratę. Kociewskie Diabły nie pozwoliły im na dalsze odrabianie strat i ostatecznie również w tej kwarcie okazały się lepsze wygrywając ją 16:13 i w połowie spotkania powiększając przewagę do 16 punktów. W kolejnych kwartach SKS kontrolował spotkanie i powoli powiększał przewagę. W trzeciej kwarcie Kociewskie Diabły wygrały 18:14 a w czwartej 16:12. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 81:57.

Po tym spotkaniu SKS awansował w tabeli na 3 miejsce. Kolejne spotkanie Kociewskie Diabły zagrają już 26 listopada, kiedy podejmą we własnej hali Górnik Zamek Książ Wałbrzych.