Remis w starciu dwóch niepokonanych drużyn

W ostatni weekend KPS udał się do Stargardu na spotkanie z miejscowymi Błękitnymi. Przed tym spotkaniem zarówno gospodarze jak i piłkarze ze Starogardu nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Dzięki dwóm wygranym w 3 spotkaniach wyżej w tabeli byli Błękitni ale ciężko było wskazać faworyta.

Spotkanie od początku było bardzie twarde ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. W drugiej połowie do bramki trafili goście. Bramkę na 1:0 dla KPS zdobył w 59 minucie Piotr Stępień. Niestety w 83 minucie pechowo do własnej bramki piłkę skierował Przemysław Brzeziański. Więcej bramek w spotkaniu już nie padło i zespoły podzieliły się punktami. Po tym spotkaniu KPS zajmuje 10 miejsce w tabeli z 6 punktami i wciąż jest jedną z 4 niepokonanych drużyn w III lidze. Szanse na kolejne punkty starogardzianie będą mieli 27 sierpnia, kiedy podejmie drugi zespół Pogoń II Szczecin.

Błękitni Stargard – KP Starogard Gdański 1:1 (0:0)