Bilety na mecz Polska – Niemcy już w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż na mecz kwalifikacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet Polska – Niemcy. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 4 czerwca o godz. 18.00 na stadionie miejskim przy ul. Olimpijskiej w Gdyni.

 • Wystartowała sprzedaż biletów na mecz mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet Polska – Niemcy
 • Spotkanie odbędzie się 4 czerwca na Stadionie Miejskim
 • Polki walczą o pierwszy awans na Euro


Bilety w cenie 5 zł (ulgowe dla osób do 18. roku życia) i 15 zł (normalne) są możliwe do nabycia za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. Informujemy, że możliwy będzie również zakup biletów w kasie stadionu – 4 czerwca od godz. 16.00.

Polska drużyna narodowa kobiet uczestniczy w eliminacjach do Euro 2025 w swojej grupie. Po dwóch meczach w ramach Ligi Narodów Dywizji A, nasze reprezentantki nie zdobyły jeszcze punktów. W ostatnim starciu, które miało miejsce we wtorek, 9 kwietnia, Polki uległy Austriaczkom. Pomimo wsparcia blisko 4 tysięcy kibiców w Gdyni podopiecznie Niny Patalon nie zdołały odnieść zwycięstwa.

Reprezentacja Niemiec obecnie plasuje się na piątej pozycji w rankingu FIFA. Biało-Czerwone mają przed sobą trudne i wymagające zadanie. Nadchodzący pierwszy mecz z Niemkami odbędzie się 31 maja na wyjeździe. Rewanż nastąpi kilka dni później na stadionie, który jest domem drużyny Arki Gdynia.

Obecnie nasze zawodniczki zajmują ostatnie miejsce w grupie po dwóch spotkaniach. Awans do kolejnej rundy zapewnią sobie tylko dwie najlepsze drużyny. Jeśli nie uda się to naszym reprezentantkom, będą musiały walczyć o to poprzez baraże. Jednak mamy nadzieję, że stadion miejski, który dotąd przynosił szczęście naszym zawodniczkom (np. zwycięstwo 12:0 z Armenią w kwietniu 2022 roku i 2:1 z Ukrainą we wrześniu 2023 roku), ponownie przyniesie cenne punkty Biało-Czerwonym.

Terminarz i wyniki reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet w eliminacjach Euro 2025:

 • 5.04.2024: Islandia – Polska 3:0
 • 09.04.2024: Polska – Austria 1:3
 • 31.05.2024: Niemcy – Polska
 • 4.06.2024: Polska – Niemcy
 • 12.07.2024: Austria – Polska
 • 16.07.2024: Polska – Islandia

Tabela grupy reprezentacji Polski w el. Euro 2025 (kolejno mecze, zwycięstwa-remisy-porażki):

 1. Niemcy 2 6 6-3
 2. Austria 2 3 5-4
 3. Islandia 2 3 4-3
 4. Polska 2 0 1-6

Marek Urbaniak
UM Gdynia

Poprzedni artykułGdynia oazą dla artystów
Następny artykułKolejne bardzo ważne spotkanie Olimpii. Elblążanie chcą przywieść komplet punktów z Nowego Sącza
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze