Stypendia i nagrody Burmistrza przyznane

13 października 2022 r. w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta Kościerzyna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas tegorocznej gali Burmistrz uhonorował stypendium 46 młodych mieszkańców Kościerzyny wyróżniających się osiągnięciami uzyskanymi w roku szkolnym i akademickim 2021/2022.

Nagrodzeni zostali także nauczyciele za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2021/2022. W tym roku nagrodę Burmistrza otrzymało 22 nauczycieli.

Jak co roku nie mogło zabraknąć oprawy artystycznej. Uroczystość  uświetniły występy artystyczne uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie tj: Sebastian Gill – akordeon, Matylda Majkowska – skrzypce, Karina Kwidzińska – skrzypce.

Wszystkim stypendystom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Lista stypendystów:

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Kościerzynie

  1. Grulkowska Antonina
  2. Gusarski Maksymilian
  3. Kaiser Szymon
  4. Klamann Oliwier

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Kościerzynie

  1. Fennig Weronika
  2. Kucharska Nina
  3. Pirch Milena

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Kościerzynie

  1. Dzienisz Kinga
  2. Wajer Milena
  3. Wantoch Rekowska Zuzanna

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kościerzynie

  1. Flisikowska Alicja
  2. Troka Nela
  3. Ugowski Fabian
  4. Zblewska Paulina

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kościerzynie

  1. Jaszewska Katarzyna
  2. Mach Konrad
  3. Maszka Lena
  4. Meyer Tymoteusz
  5. Norek Marta
  6. Rekowski Paweł

Prywatna Szkoła Podstawowa Prymus w Kościerzynie

  1. Bełwon Igor
  2. Brzoskowska Maja

Integracyjna Prywatna Szkoła Podstawowa Montessori

  1. Stupieńko Wojciech

Prywatna Szkoła Podstawowa Happy Kids w Kościerzynie

  1. Niemczyk Sebastian

Licealiści

  1. Bielawa Olivia                        
  2. Gorący Julia              
  3. Jaroniec Dominik
  4. Koliński Michał                        
  5. Lubecka Hanna
  6. Macierzanka Weronika
  7. Myszka Agnieszka
  8. Nastały Michalina    
  9. Pluto Prądzynski Karol
  10. Szulc Rozalia

Studenci

  1. Błaszczyk Michał
  2. Brzozowska Julia
  3. Czaja Dominika
  4. Fortuna Franciszek
  5. Jankowska Julia
  6. Kaiser Marta
  7. Kaliński Tomasz
  8. Mańska Julia
  9. Mierski Nikodem
  10. Paracka Zofia
  11. Pirch Magdalena
  12. Ramczykowska Alicja

Lista nagrodzonych nauczycieli i dyrektorów szkół

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Kościerzynie

  1. Błaszkowski Rafał
  2. Formela Grażyna
  3. Mokwa Adam
  4. Kisielewski Dariusz

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Kościerzynie

  1. Liedtke Katarzyna
  2. Wiśniewska Danuta
  3. Trzebiatowski Wiesław

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 w KOŚCIERZYNIE

  1. Czyżewski Roman
  2. Góra Marta
  3. Modrzewska Barbara
  4. Breza Jarosław

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kościerzynie

  1. Bogdan Joanna
  2. Słomińska Marta
  3. Zaborowska Joanna
  4. Kreft Gabriela

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kościerzynie

  1. Guździoł Honorata
  2. Norek Jarosława
  3. Radtke Joanna
  4. Tybora Rafał
  5. Kreft Małgorzata

Przedszkole Nr 7 w Kościerzynie

  1. Mańsk Grażyna
  2. Kaszubowska Iwona

UM Kościerzyna


Poprzedni artykułNauczyciele odebrali nagrody Burmistrza Miasta Bartoszyce z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Następny artykułRaków za mocny dla Lechii w 13. kolejce Ekstraklasy
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze