sobota, 27 lipca, 2024
ArchiwumArchiwum ElblągOlimpia 2004 triumfuje, trudny początek szczypiornistów KS Meble Wójcik

Olimpia 2004 triumfuje, trudny początek szczypiornistów KS Meble Wójcik

Sportowy weekend w Elblągu nabiera tempa. Większość elbląskich drużyn gra bowiem mecze na swoich boiskach. Pierwszy mecz piłkarski już za nami, emocje związane debiutem szczypiorniaka elbląskiego też ogromne.

Olimpia 2004 zgodnie z planem
O godz. 14 : 00 odbył się mecz piłkarzy Olimpii 2004. Na stadionie przy ul. Moniuszki idąca ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa elbląska Olimpia 2004 podejmowała ostatniego w tabeli Orła Kolno. Zgromadzeni kibice na stadionie tego popołudnia nie zawiedli się na naszych piłkarzach. Zgodnie z oczekiwaniami pokonaliśmy ostatnią w tabeli drużynę aż 3:0. Gospodarze od początku spotkania dominowali i zwycięstwo nie podlegało jakiejkolwiek dyskusji.
Debiut KS Wójcik Meble.
Emocje i to spore tymczasem przeżywają kibice zgromadzeni w Hali CSB. Dzisiaj bowiem aż dwa spotkania. Już po 16 : 00 zaczęli pojawiać się pierwsi kibice, których z minuty na minutę przybywało coraz więcej. O 16 : 30 zadebiutowali szczybiorniści KS Wójcik Meble. Gospodarze podejmują dzisiaj Arot-Astromal Leszno. Na parkiecie toczy się wyrównany pojedynek, żadna z drużyn nie może zdobyć wyraźniejszej przewagi i w 35 minucie na tabeli wyników widnieje rezultat remisowy 18 do 18. Jak zakończy się debiut męskiej piłki ręcznej w Elblągu – o tym poinformujemy już wkrótce.
O 18:30 odbędzie się natomiast kolejny mecz piłki ręcznej. Na parkiet wybiegną zawodniczki EKS Start elbląg, które podejmą dzisiaj Piotrcovię Piotrków Trybunalski. Po 1 kolejce nasze Panie liderują w tabeli PGNiG Superliga, miejmy nadzieję że podtrzymają dobrą passę.