To było bardzo ciekawe i rokujące spotkanie tym bardziej, iż nasza gmina stawia na prężny, zrównoważony rozwój. O czym rozmawiano? O ofercie i działalności Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku, o innowacjach w przemyśle, o nowoczesnym centrum szkoleniowo-konferencyjnym, o skanowaniu i drukowaniu 3D, o inżynierii odwrotnej i o pozostałych profesjonalnych usługach Słupskiego Inkubatora Technologicznego… Tak wiele tematów, a wszystkie ciekawe i z przyszłością!

Tak wyglądało spotkanie robocze, które w środę 17 lutego odbyło się w Urzędzie Gminy w Zblewie. Do wspólnej rozmowy zasiedli Lucyna Herold Wąs z Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku i Daniel Szpręga, sekretarz Gminy Zblewo. Mamy nadzieję, iż spotkanie to zaowocuje w przyszłości ciekawymi inicjatywami wspierającymi  rozwój naszej Gminy i całego regionu.

Gmina Zblewo
fot. PARR

baner 2
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze