Akademicy po treningu w Nysie

Zaledwie dwa dni po ostatnim meczu ligowym, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ponownie wyjdą na boisko. Tym razem w Nysie, z miejscową Stalą – początek sobotniego spotkania o godzinie 20:30.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn mogą mówić o sporym niedosycie. W czwatkowym, wyjazdowym spotkaniu z Treflem Gdańsk, akademicy ulegli 1:3, choć początek spotkania na to nie wskazywał. Po pierwszym wygranym secie, przez połowę drugiego na parkiecie dominowali olsztynianie. Później jednak do głosu doszli gdańszczanie, którzy zamknęli całe spotkanie po czterech setach.

Tuż po końcowym gwizdku, siatkarze wyruszyli w długą, bo liczącą ponad 600 kilometrów, podróż do Nysy. Zespół dojechał na miejsce po godzinie 3 nocy, a w piątek został zaplanowany jeden trening w Hali Nysa. Walka o play-off wciąż trwa. Z dorobkiem 28 punktów, drużyna ze stolicy Warmii i Mazur zajmuje w ligowej tabeli 9 miejsce. Do zajmującej ósme miejsce ekipy GKS Katowice, olsztynianie tracą jeden punkt.

Początek sobotniego spotkania w Hali Nysa o godzinie 20:30.

W załączniku znajdą Państwo przedmeczową wypowiedź Dimy Teryomenko oraz zdjęcia z piątkowego treningu akademików w Hali Nysa.