Porażka Startu z Młynami Stoisław

Szczypiornistki elbląskiego Startu w środowy wieczór podejmowały Młyny Stoisław Koszalin. Było to drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami w przeciągu tygodnia i 4 w tym sezonie. Patrząc po wcześniejszych meczach można było spodziewać się wyrównanego spotkania i takie też oglądaliśmy w hali przy Grunwaldzkiej.

Spotkanie lepiej zaczęły elblążanki, które szybko wyszły na kilku bramkowe prowadzenie. Przyjezdne jednak nie odpuściły i doprowadziły do wyrównania. Szczypiornistki Startu jednak nie odpuściły i ostatecznie po pierwszej połowie prowadziły 13:11. Po przerwie w szeregi elblążanek wkradł się brak koncentracji co wykorzystały przyjezdne, które odrobiły stratę i wyszły na prowadzenie. Od tego momentu spotkanie się wyrównało. Niestety dla elblążanek to szczypiornistki z Koszalina utrzymywały niewielkie prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 27:26 dla Młynów.

Po tym spotkaniu elblążanki wciąż zajmują 6 miejsce w tabeli ale mają już tylko punkt więcej niż koszalinianki. Start szanse na kolejne punkty będzie miał już w najbliższą sobotę, kiedy podejmie w Elblągu KPR Gminy Kobierzyce.

W przerwie spotkania miała miejsce mała uroczystość. Zawodniczkom Truso Elbląg wręczono puchar oraz medale za zdobycie Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego.

Start Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin 26:27 (13:11)

Poprzedni artykułSzpital Wojewódzki uruchamia specjalną zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie
Następny artykułRękodzieło artystyczne jest dla każdego!