czwartek, 20 czerwca, 2024

ArchiwumArchiwum ElblągEKS Start Elbląg gotowy do sezonu

EKS Start Elbląg gotowy do sezonu

Dziś (6.09) w Centrum Handlowym Ogrody odbyła się oficjalna prezentacja drużyny EKS Start Elbląg. Nasze szczypiornistki już  8 września zainaugurują sezon 2012/13 Superligi kobiet. W pierwszym meczu Start podejmie w Elblągu Politechniką Koszalin.
Od obecnego sezonu trenerem zespołu został Jerzy Ciepliński. Trener ten jest dobrze znany kibicom. W swoim dorobku ma miedzy innymi dwa mistrzostwa Polski z naszym zespołem. W tym sezonie w klubie zagrają również trzy nowe zawodniczki. Aleksandra Jędrzejczyk, Ekaterina Dzhukeva, Sylwia Klonowska. Zawodniczki te w trakcie prezentacji otzrymały klubowe koszulki.
W trakcie prezentacji kilka słów do zespołu powiedział miedzy innymi wice-prezydent Elbląga Adam Witek. Życzył on naszym zawodniczkom by unikały kontuzji, oraz by poza piękną urodą pokazały równie piękną i skuteczną grę w sezonie 2012/13.
Kibice mogli zaopatrzyć się w gadżety klubowe oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać z zawodniczkami.
Poniżej prezentujemy skład EKS Start Elbląg na sezon 2012/13:
Bramkarki: Agnieszka Kordunowska, Ekaterina Dzhukeva, Ewelina
Kędzierska, Marta Wiercioch
Obrotowe(kołowe) : Iveta Matuskova, Marta Woronka, Sylwia
Klonowska, Hanna Sądej
Skrzydłowe: Magdalena Białoszeska, Katarzyna Cekała, Aleksandra
Jędrzejczyk,
Boczne rozgrywające: Agnieszka Jałoszewska, Monika Aleksandrowicz,
Edyta Szymańska, Agnieszka Wolska, Adrianna Konefał, Marta Karwecka,
Zuzanna Pesel, Wioleta Janaczek, Marlena Maksymiuk, Anna Frąckiewicz
Trenerzy: Jerzy Ciepliński, Justyna Stelina, Alicja Mucharska
Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z prezentacji naszej drużyny:
[nggallery id=53]
 

Najnowsze artykuły

Cudze chwalicie, swego nie znacie! – Już jest kolejna edycja Letniego Przewodnika Turystycznego Gazety Bogaty Region

Już jest, w regionie Warmii i Mazur oraz Pomorza dostępna specjalna letnia edycja wydania Gazety Bogaty Region. W bezpłatnej gazecie znajdziecie niezwykły Przewodnik Turystyczny...
0
Chcieli byśmy poznać Twoje zdanie. Skomentujx