sobota, 27 lipca, 2024
ArchiwumArchiwum ElblągOlimpie na remis, porażka Concordii

Olimpie na remis, porażka Concordii

Za nami kolejne piłkarski weekend. Drużyny reprezentujące nasze miasto w rozgrywkach 2 i 3 ligi rozegrały swoje mecze na wyjazdach.
Olimpia Elbląg udała się do Lublina na mecz z miejscowym Moterem. Po dość wyrównanym meczu po 90 minutach na tablicy świetlnej pozostał wynik 0:0 i mecz zakończył się podziałem punktów. Po 4 kolejkach zespół z Agrykola zajmuje 8 miejsce i jest jednym z 4 zespołów które nie doznały w tym sezonie porażki.
W sobotę swój mecz rozegrała również Olimpia 2004. Drużyna z Moniuszki za przeciwnika miała Warmię Grajewo. Po pierwszej połowie elbląski zespół mimo braków kadrowych prowadził 1:0. Bramkę w 12 minucie strzelił Bartosz Śmigielski. Niestety w 81 min Kamil Randzio strzelił wyrównującą bramkę dla Warmii i mecz zakończył się podziałęm punktów. Po 4 kolejkach Olimpia 2004 nie mając na swoim koncie zwycięstwa zajmuje odległe 11 miejsce.
Zespół Concordii na spotkanie 4 kolejki udał się do Płocka na mecz z miejscową Wisłą. Piłkarze z Elbląga udali się do Płocka z nadzieją na kolejne punkty.  Niestety w 34 minucie bramkę dla Wisły zdobył Mosart. W drugiej połowie Concordia walczyła o to by wywieźć z Płocka przynajmniej jeden punkt. Niestety w 83 i 85 padły dwie kolejne bramki dla zespołu z Płocka. Cały mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Wisły.