niedziela, 8 września, 2024
ArchiwumArchiwum ElblągConcordia gromi, Olimpia na remis

Concordia gromi, Olimpia na remis

Za nami trzecia kolejka II ligi  piłki nożnej. W sobotę Olimpia podejmowała zespół Puszczy Niepołomice a dziś Concordia rozegrała spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Olimpia podchodziła do swojego spotkania w roli faworyta. Zespół gości dotychczas nie zdobył punktu i zajmował miejsce w dole tabeli.
Mecz przebiegał dość nerwowo, niestety nie pod dyktando naszej drużyny. W  52 minucie Paweł Strózik zdobył gola dla zespołu z Niepołomic. Na szczęście w 4 minuty później gola na wagę remisu z karnego zdobył niezawodny w tym sezonie Lubomir Lubenow. W dalszej części meczu kibice zgromadzeni przy ul. Agrykola nie zobaczyli już bramek i mecz zakończył się podziałem punktów.
W drugim meczu 3 kolejki Concordia Elbląg liczyła na odblokowanie niemocy strzeleckiej. Po 2 kolejkach na koncie zespołu był 1 pkt i 0 strzelonych bramek. Sztuka ta udała się w 37 min po strzale Łukasza Nadolnego. To była jedyna bramka w pierwszej połowie. W drugiej połowie padały kolejne gole dla Concordii. W 63 i 72 min piłkę w bramce umieścił kompletując hat tricka Łukasz Nadolny. W końcówce spotkania na listę strzelców wpisali się  Jakub Zejglić (84) i  Mateusz Bogdanowicz (90). Cały mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Concordii