sobota, 27 kwietnia, 2024
ArchiwumArchiwum ElblągRemis "Meblarzy" z Wolsztyniakiem Wolsztyn

Remis „Meblarzy” z Wolsztyniakiem Wolsztyn

Wczoraj szczypiorniści KS Wójcik Meble podjęli drużynę Wolsztyniaka Wolsztyn. Spotkanie miało zostać rozegrane w sobotę 2. lutego, ale zostało przełożone ze względu na ze względu na udział drużyny gości w 1/4 finałów Mistrzostw Polski Juniorów na środę. Patrząc na ligową tabelę spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco. Obie drużyny znajdują się w górnej części tabeli.
Pierwsze połowa pokazała, że wywalczenie punktów nie będzie łatwe, przez większą część tej części meczu wynik oscylował w okolicy remisu, w końcówce jednak to gości zdobyli kilka bramek, kończąc pierwsze 30 minut wynikiem 15:12 dla Wolsztyniaka. W drugiej połowie nasz zespół musiał zabrać się do odrabiania strat, co udało się po kilkunastu minutach. Ogólny obraz meczu był podobny do tego z pierwszej części, wynik oscylujący w okolicach remisu utrzymał się do końca spotkania. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów 27:27, co wydaje się wynikiem sprawiedliwym.Po tym spotkaniu elbląski zespół z 17 punktami zajmuje 5 miejsce w tabeli.