W dniu 2 marca 2022 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Iławy odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów, nagród i wyróżnień utalentowanym iławskim sportowcom oraz ich trenerom. Zostali oni uhonorowani za wysokie wyniki sportowe osiągnięte w 2021 r.

W uroczystości wzięli udział Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski, I vice Burmistrz Dorota Kamińska oraz Dyrektor ICSTiR Wojciech Żmudziński.

Zawodnicy otrzymali decyzje Burmistrza, listy gratulacyjne oraz pamiątkowe statuetki. UWAGA ! W zakładce „Galeria” możecie obejrzeć zdjęcia laureatów.

A oto pełna lista nagrodzonych.

Stypendia otrzymali:

Żelazowska Klaudia MORENA 350

Rybiński Filip SSP ORKA 150

Józefowicz Paulina WiR 300

Barwińska Agata SSW 1000

Malinowski Piotr SSW 200

Wielczyk Iga SSW 450

Gołębiowska Wiktoria SSW 300

Kowalska Aleksandra SSP Orka LA 150

Zielińska Martyna SSP Orka LA 150

Pniewski Miłosz Karate – Kyokushin 350

Wielczyk Oskar SSW 150

Podwalski Julian SSW 150

Bakirzyński Michał WiR 150

Sagan Aleksandra WiR 190

Ryś Bogusława WiR 150

Zalewski Bartosz SSP Orka 150

Podane w złotówkach kwoty stypendiów są wypłacane co miesiąc przez cały 2022 r.

Nagrody finansowe otrzymali:

Jarnicka Ewelina Zryw Volley 300

Sołobodowska Nikola Zryw Volley 300

Rohde Jan SSW 300

Robaczewski Wiktor SSW 700

Kasprzak Maciej SSW 300

Bilicki Bartosz SSW 300

Lidtke Zuzanna SSW 400

Gołębiowski Jakub SSW 600

Szczypiorska Regina Morena 500

Jagodziński Roman Morena 500

Odulińska Danuta Morena 500

Kieloch Maria Morena 500

Polkowski Szczepan Morena 400

Ćwikła Tomasz Morena 400

Wiatrowski Marcel SSP Orka 400

Agnieszczak Julia SSW 400

Dziedziak Natan SSW 300

Dmuchowski Wit SSW 300

Jeżynski Mateusz Wir 500

Zalewski Jakub SSP Orka 500

Podane w złotówkach kwoty nagród są to jednorazowe gratyfikacje finansowe.

Wyróżnienia otrzymali:

Meier Grzegorz Morena

Chaberski Rafał Morena

Kasprzycka Małgorzata Morena

Kamińska Grażyna Morena

Wiechowska Bożena Morena

Binkuś Marcin Morena

Meier Małgorzata Morena

Pokojska Agnieszka Morena

Kowalski Maciej SSP Orka

Tomczyk Jan Łukasz SSP Orka

Wiatrowski Emil SSP Orka

Knowski Krytian SSP Orka LA

Myszkiewicz Patryk SSP Orka LA

Szczypińska Kaja SSP Orka LA

Cieszewski Adam SSP Orka LA

Korpalski Maciej Kyokushin Karate

Kowalska Agata SSW

Wilk Jan SSW

Klusek Franciszek SSW

Nadolski Aleksander SSW

Wasielewska Anna SSW

Fryc Oskar WIR

Zawistowski Szymon WIR

Nagrodzeni trenerzy:

Szewczyk Arkadiusz MORENA 800

Stypiński Grzegorz WIR Iława 800

Gąska Tomasz Karate – Kyokushin 800

Pietroczuk Mieczysław Zryw Volley 800

Ostanek Aneta SSP Orka LA 800

Pierczyński Paweł WIR 800

Karbowski Marek SSW 800

Janusz Wojciech SSW 800

Maśkiewicz Michał SSW 800

Matysiak Błażej SSP Orka 800

Burza Radosław SSP Orka 800

Madej Maria WIR 800

Podane w złotówkach kwoty nagród są to jednorazowe gratyfikacje finansowe.

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Acapulco Beach Plaża Suchacz
Poprzedni artykułStraciła prawko za znaczne przekroczenie prędkości
Następny artykułPomoc dla Ukrainy pod kontrolą miasta
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze