Warmia i Mazury Elbląg Fontanny miejskie nie będą uruchomione

Fontanny miejskie nie będą uruchomione

Informujemy mieszkańców, że w tym sezonie, z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego, nie zostaną uruchomione miejskie fontanny.

Decyzja ta jest zgodna z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Powiatowego Inspektora Sanitarnego, w których wskazano, że aerozol wodno-powietrzny powstający wokół pracujących fontann może być dodatkowym nośnikiem dla cząsteczek wirusa.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
wpDiscuz
0
0
Chcieli byśmy poznać Twoje zdanie. Skomentujx
Exit mobile version