Styl życia Zdrowie Zasada DDM – pamiętajmy, stosujmy!

Zasada DDM – pamiętajmy, stosujmy!

Dystans – Dezynfekcja – Maseczka, a więc trzy istotne zalecenia, których należy przestrzegać w czasie pandemii. W związku z nowymi zakażeniami w Elblągu i w regionie, przypominamy za Ministerstwem Zdrowia o powyższych zasadach ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa.

ZASADA DDM: DYSTANS – DEZYNFEKCJA – MASECZKA

PODSTAWOWE INFROMACJE NT. KORONAWIRUSA ZE STRONY MINISTERSTWA ZDROWIA

https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady

Łukasz Mierzejewski
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
wpDiscuz
0
0
Chcieli byśmy poznać Twoje zdanie. Skomentujx
Exit mobile version