Warmia i Mazury Elbląg Kto zgubił pieniądze?

Kto zgubił pieniądze?

Wczoraj pewna elblążanka przeniosła do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu pieniądze znalezione na parkingu przy ul. Płk. Dąbka. Jest to kwota powyżej 1000 złotych.

Osoba, która zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt z policjantem pod nr tel. 47 734 17 07 i odbiór zguby.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
wpDiscuz
0
0
Chcieli byśmy poznać Twoje zdanie. Skomentujx
Exit mobile version