Warmia i Mazury Braniewo Pewna wygrana Zatoki w Suszu

Pewna wygrana Zatoki w Suszu

W ostatnią sobotę Zatoka Braniewo zmierzyła się w Suszu z miejscową Unią. Patrząc po tabeli przed tym spotkaniem faworytem były Smoki, które zajmowały 3 miejsce w tabeli z 26 punktami. Gospodarze mieli 8 punktów mniej i zajmowali 9 lokatę.

Spotkanie zaczęło się w najlepszy możliwy sposób dla Zatoki. Już w minucie bramkę na 1:0 zdobył Patryk Prochna. W kolejnych minutach spotkanie było wyrównane ale w pierwszej połowie więcej bramek nie padło. W drugiej połowie pierwsi do bramki trafili gospodarze. W 60 minucie do wyrównania doprowadził. Smoki jednak szybko znów byli na prowadzeniu i to dwubramkowym. W 69 minucie pechowo do własnej bramki trafił Dominik Zakrzewski. Minutę później na 3:1 trafił Jakub Szpakowski co podłamało gospodarzy. Wynik spotkania w 84 minucie na 4:1 dla Smoków ustalił Marek Wojtkiewicz. Po tym spotkaniu Zatoka wciąż zajmuje 3 miejsce w tabeli. Szanse na kolejne punkty braniewianie będą mieli 12 listopada, kiedy to w ostatnim spotkaniu w tym roku podejmą Iskrę Narzym.

Unia Susz – Zatoka Braniewo 1:4 (0:1)
Łukasz Luliński 60′ – Patryk Prochna 8′, Dominik Zakrzewski 69′, Jakub Szpakowski 70′, Marek Wojtkiewicz 84′