Zatoka wróciła z Olsztyna z jednym punktem

W ubiegły weekend Smoki zmierzyły się na wyjeździe z drużyną Naki Olsztyn. Przed spotkaniem patrząc po dotychczasowych wynikach można było spodziewać się ciekawego spotkania. Zespoły przed tym spotkaniem dzielił zaledwie punkt w tabeli i bardzo ciężko było wskazać faworyta.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali na swoją korzyść i po 45 minutach na tablicy wyników widniał wynik 0:0. Drugie 45 minut przyniosło więcej emocji. W 61 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Zawadzki. Smoki jednak nie odpuściły i w 74 do remisu doprowadził Łukasz Wolak. Niestety minutę później drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Szpakowski i Zatoka musiała grać do końca spotkania w osłabieniu. Na szczęście gospodarze tego nie wykorzystali i zespoły podzieliły się punktami. Zatoka po tym spotkaniu zajmuje 4 miejsce w tabeli. Smoki kolejną szansę na punkty będą miały 1 października, kiedy podejmą Błękitnych Orneta.