Warmia i Mazury Braniewo Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie – Satyryczna wyprawa w głąb PRL-u

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie – Satyryczna wyprawa w głąb PRL-u

Już 5 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie będzie miało miejsce spotkanie z satyrą, inspirowane tekstami Mariana Załuckiego.

Tematem będą czasy PRL-u. Wprowadzą nas w nie Marianna Wiśniewska, Krystyna Dymarek-Sudoł, Zbigniew Mioduszewski i Andrzej Białecki z Bartoszyckiego Klubu Podróżnika. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza!

Punkt Informacji Turystycznej MBP w Braniewie

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
wpDiscuz
0
0
Chcieli byśmy poznać Twoje zdanie. Skomentujx
Exit mobile version