Warmia i Mazury Braniewo Pewna wygrana Zatoki Braniewo. 6 goli z Radomiakiem Radomno

Pewna wygrana Zatoki Braniewo. 6 goli z Radomiakiem Radomno

Po falstarcie w pierwszym spotkaniu z Kormoranem Zwierzewo w ubiegły weekend Zatoka Braniewo podejmowała Radomiaka Radomno. Faworytem tego spotkania były Smoki i wydawało się, że tylko kwestią jest tylko rozmiar wygranej. Z drugiej strony jak pokazało spotkanie tydzień temu nigdy nie można wykluczyć niespodzianki.

Gospodarze od początku przeważali, ale przez dłuższy czas nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Upragnione trafienie padło w 39 minucie za sprawą trafienia Kacpra Korkliniewskiego. Dwie minuty później było już 2:0 a wynik spotkania w 41 minucie podwyższył Radosław Grzyb. Ten sam zawodnik rozpoczął strzelanie w 2 połowie trafiając w 65 minucie na 3:0. Kolejna bramka dla Smoków padła w 71 minucie. Bramkę na 4:0 zdobył Olaf Rutkowski. Wynik spotkania w końcówce trafiając dwukrotnie w 88 i 90 minucie Oskar Rynkowski.

Po tym spotkaniu Zatoka zajmuje 4 miejsce w tabeli i traci do lidera 6 punktów. Szansę na zmniejszenie tej straty Smoki będą miały 1 kwietnia, kiedy zagrają w Rudzienicach z miejscowymi Czarnymi.

Zatoka Braniewo — Radomniak Radomno 6:0 (2:0)