Starogard Gdański Sport Wysoka porażka w Kołobrzegu

Wysoka porażka w Kołobrzegu

W przed ostatniej kolejce sezonu KP Starogard udał się do Kołobrzegu na spotkanie z miejscową Olimpią. Przed tym spotkaniem wyraźnym faworytem byli gospodarze, którzy wciąż liczą się w walce o 1 miejsce i awans do II ligi. Piłkarze z Kociewia z kolei w ostatniej kolejce zapewnili już sobie utrzymanie.

Nie oznacza, ze KPS nie miał nadziei na dobry wynik zwłaszcza po remisie w ostatniej kolejce z liderem z Grudziądza. Tym razem jednak faworyzowani gospodarze pewnie wygrali spotkanie. W pierwszej połowie do bramki starogardzian trafił w 30 minucie Michał Kozajda. Kolejne trafienie padły w drugiej połowie. Na 2:0 w 53 trafił Damian Kostkowski a wynik spotkania w 68 minucie ustalił Ondrej Jakubov. Po tym spotkaniu KPS zajmuje 12 miejsce w tabeli. O tym które miejsce zespół zajmie na koniec sezonu zadecyduje ostatnia kolejka w której KP Starogard podejmie GKS Przodkowo.