Starogard Gdański Sport KP Starogard bez punktów w Janikowie

KP Starogard bez punktów w Janikowie

W Wielką Sobotę piłkarze KP Starogard udali się do Janikowa na spotkanie z miejscową Unią. Przed spotkanie ciężko było wskazać faworyta. Oba zespoły znajdowały się w środkowej części tabeli. Wyżej byli gospodarze, którzy mieli 8 miejsce z 36 punktami. Piłkarze z Starogardu mieli 6 punktów mniej i zajmowali 10 miejsce.

Na pierwsze trafienie kibice musieli poczekać na do 40 minuty. Niestety dla KPS-u do bramki trafił Jędrzej Kujawa z Janikowa wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. KP Starogard po przerwie doprowadził do wyrównania. W 57 minucie do bramki gospodarzy trafił Miłosz Manuszewski. Niestety w 65 minucie znów padło trafienie dla gospodarzy. Drugi raz do braki trafił Jędrzej Kujawa. KPS dążył do wyrównania ale niestety w doliczonym czasie gry do bramki znów trafili gospodarze. Wynik spotkania na 3:1 ustalił Sebastian Ginter.

Po tym spotkaniu KPS wciąż zajmuje 10 miejsce w tabeli. Piłkarze z Kociewia szansę na punkty będą mieli 23 kwietnia, kiedy zagrają na wyjeździe z zespołu Stolemu Gniewino.