Archiwum Archiwum Elbląg IO : Australia grzebie nasze nadzieje na 1 miejsce w grupie?

IO : Australia grzebie nasze nadzieje na 1 miejsce w grupie?

W weekend, każdy z nas popadł w euforię na informacje z areny siatkarskiej w Londynie gdzie Bułgarzy zostali pokonani przez Argentyńczyków. Dzisiejszy mecz miał być spacerkiem i pewnym zwycięstwem Polaków z Australią.
Stało się jednak innaczej. Drużyna Anastasiego nie przypominała niczym swojego blasku z poprzednich meczy.
Szybko przegraliśmy dwa pierwsze sety. Dopiero w trzeciej partii Polacy wrócili do gry wygrywając tego seta.
Gdy wydawało się, że wróciliśmy do gry Australia zadała nam ostateczny cios kończąc mecz asem serwisowym wygrywając ostatni set 25 : 22. Teraz pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcia meczu Bułgaria – Włochy. Nie wykorzystaliśmy okazji by spotkać się prawdopodobnie z drużyną Niemiec ale poczekajmy jeszcze na ostateczne podsumowanie dzisiejszego dnia. Na pewno jednak mało kto z nas spodziewał się takiego obrotu sprawy.
Przypominamy że dzisiaj zagrają jeszcze polscy siatkarze plażowi. Może oni poprawią nam trochę humory.
Australia – Polska : 3: 1 (25:21 ; 25:22 ; 18:25 ; 25:22)